Zapraszamy do zapoznania się z listą usług oferowanych przez hurtownię Makler. Oferujemy transport zakupionego materiału, eksport materiałów budowlanych do UE i wiele innych.

 

TRANSPORT

Oferujemy transport zakupionego materiału na miejsce budowy. Bogata flota samochodów umożliwia przystosowanie pojazdu do określonego typu towaru. W ofercie znajdą Państwo możliwość dostawy wraz z rozładunkiem HDS.

 

KSZTAŁTKI STYROPIANOWE

W ofercie znajdą Państwo kształtki, kątowniki, kliny, otuliny, gzymsy oraz zabezpieczenia produkowanych przez Państwa towarów. Wszystkie elementy produkowane są na specjalne zamówienie z polistyrenu ekspandowanego o dużej gęstości i wytrzymałości mechanicznej, według projektu, rysunku, wzoru.

 

GIĘCIE OBRÓBEK BLACHARSKICH

Zajmujemy się produkcją standardowych i niestandardowych obróbek blacharskich stosowanych w budownictwie, takich jak: parapety zewnętrzne, pasy nadrynnowe, kosze dachowe, wiatrownice, obróbki komina, oraz obróbki przyścienne. Opierzenia wykonujemy z blach stalowych, aluminiowych, oraz tytanowo-cynkowych i miedzianych. Obróbki i opierzenia ze stali 0,5mm i 0,7mm w podstawowej gamie kolorystycznej o długości do L=3000mm wykonujemy na miejscu, obróbki i opierzenia o długości L=4000mm miedziane dostarczamy na zamówienie w ciągu 48h. Istnieje możliwość wygięcia obróbek blacharskich z powierzonego materiału.

 

DORADZTWO NA PLACU BUDOWY

Pomagamy w kwestii doboru odpowiednich materiałów, doradzamy w kwestiach technicznych, a kiedy trzeba – podsyłamy autoryzowanych wykonawców nierzadko certyfikowanych przez samych producentów. Na życzenie Klienta bezpłatnie wykonamy kosztorysy ofertowe. Zaufaj nam a docenisz jakość naszej pracy!

 

EKSPORT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Prowadzimy eksport materiałów budowlanych do krajów Unii Europejskiej, oraz Norwegii.