TYNKI CIENKOWARSTWOWE – MIESZALNIK TYNKÓW I FARB

W naszej ofercie znajdują się tynki zewnętrzne oraz farby firm Majsterpol, Kleib, Caparol. Zainstalowany mieszalnik tynków i farb pozwala na zaoferowanie ponad 150 kolorów „od ręki”, a wykwalifikowana kadra i rozbudowany tabor transportowy pozwala na zaopatrzenie rynku w ponad 20 ton tynków miesięcznie.

 

KOMPLETNE SYSTEMY DOCIEPLEŃ – SYSTEM ETICS MAJSTERPOL

Głównym partnerem naszej firmy w kwestii oferowania kompletnego systemu dociepleń w systemie ETICS jest firma Majsterpol Sp. z o.o. Sp. k. To przedsiębiorstwo rodzinne zajmujące się produkcją chemii budowlanej, ze specjalizacją w obszarze wyrobów do ociepleń budynków. W pierwszych latach działalności firma świadczyła usługi z zakresu termomodernizacji budynków, co pozwoliło zdobyć doświadczenia wykonawcze i poznać potrzeby faktycznych użytkowników produktów.

Nadrzędnym celem firmy jest wytwarzanie produktów o wysokich parametrach użytkowych i eksploatacyjnych, w związku z czym firma stale inwestuje w rozwój infrastruktury a także pracowników.

Wartością, w oparciu o którą firma działa jest lojalność i na niej buduje relacje biznesowe, pracownicze oraz społeczne.

 

ELEWACYJNE OKŁADZINY DEKORACYJNE

Jeśli chcą Państwo nadać indywidualny charakter swojej elewacji, znajdą u nas Państwo produkty dekoracyjne takie jak okładziny odwzorowujące naturalną deskę Majsteprol Rustika i Kosbud Tabulo, listwy do boniowania w różnych szerokościach, gzymsy, czy inne produkty imitujące naturalną strukturalną płytkę klinkierową, bądź kamień. Będą mogli Państwo wybrać z szerokiej oferty wzorów, kolorów, oraz rozmiarów.

 

KOMINY SYSTEMOWE – SKŁAD FABRYCZNY

Prowadzimy skład fabryczny marki SKORSTEN oferującej nowoczesne systemy kominowe wysokiej jakości. Większość rozmiarów i długości dostępna jest na placu, a specjalne zamówienia realizowane są w ciągu 24-48h z dostawą na budowę.

 

STYRODUR XPS

Styrodury Ekstrudowane klasy 300 w grubościach od 20mm do 150mm

 

PAPY BITUMICZNE – TECHNONICOL

Papy wierzchniego krycia, podkładowe, specjalne, oraz tradycyjne. Izolacje dachów, oraz fundamentów.

 

PODDASZA I IZOLACJE

Wełna mineralna, płyty GK, profile, folie, izolacje nakrokwiowe

 

POKRYCIA DACHOWE

Blachodachówki i blachy trapezowe BLACHPROFIL 2, dachówki ceramiczne BRAAS, KORAMIC, ROBEN

 

BLOCZKI, CEGŁY, PUSTAKI

Gazobeton, Silikaty, Pustaki ceramiczne

 

SYSTEMY ZAMOCOWAŃ